Športový podvozok pre HONDA


Výškovo nastaviteľný podvozok KW pre HONDA

KW je nemeckou legendou v oblasti tuningu áut. Ponúka vám podvozky pre HONDA v tej najvyššej kvalite. Z širokého portfólia produktov, rozdelených do skupín “Street Comfort”, “Street Performance” a Track Performance” si určite vyberiete ten správny podvozok pre vaše auto.

Výškovo nastaviteľný podvozok ST pre HONDA

ST suspensions je nemecký výrobca patriaci do skupiny KW - nemeckej legendy v oblasti tuningu áut. Nerezové púzdra nahradila oceľ ale kvalita KW ostáva zachovaná. Z nášho sortimentu nadstaviteľných podvozkov ST suspensions si pre vaše vozidlo HONDA, určite vyberiete ten pravý. KW kvalita za prijateľnú cenu.

Športový podvozok AP pre HONDA

Chcete pre vaše vozidlo HONDA športový podvozok s kvalitou od skupiny KW, ale rozpočet je limitovaný. V tom prípade zvážte značku “ap Sportfahrwerke a Brand of KW automotive GmbH”. ap Sportfahrwerke sú cenovo dostupné športové podvozky od skupiny KW.

Výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing pre HONDA

Nastaviteľné podvozky výbornej kvality za výnimočnú cenu, to je BC racing. Ak uvažujete o nastaviteľnom podvozku pre vaše vozidl HONDA , BC Racing by ste mali určite zvážiť.

Podvozok Ta-technix pre HONDA

Podvozky TA-Technix sú skvelým vstupom do sveta športových podvozkov pre vaše vozidlo HONDA. Najmä ak je rozpočet skutočne limitovaný.