Športový podvozok pre MINI


Výškovo nastaviteľný podvozok KW pre MINI

KW je určite najprestížnejšou značkou v našom portfóliu pre MINI. Ponúka všestranný sortiment rozdelený do produktových skupín “Street Comfort”, “Street Performance” a Track Performance”. Určite si vyberiete ten spravny podvozok pre vaše auto a účel.

Výškovo nastaviteľný podvozok ST pre MINI

ST suspensions je nemecký výrobca patriaci do skupiny KW - nemeckej legendy v oblasti tuningu áut. Nerezové púzdra nahradila oceľ ale kvalita KW ostáva zachovaná. Z nášho sortimentu nadstaviteľných podvozkov ST suspensions si pre vaše vozidlo MINI, určite vyberiete ten pravý. KW kvalita za prijateľnú cenu.

Športový podvozok AP pre MINI

ap Sportfahrwerke a Brand of KW automotive GmbH je cenovo dostupným riešením podvozku od skupiny KW pre vaše vozidlo MINI. Ak je váš rozpočet limitovaný a chcete podvozok od skupiny KW, ap Sportfahrwerke určite stojí za zváženie.

Výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing pre MINI

Hľadáte nastaviteľný športový podvozok pre vaše vozidlo MINI za prijateľnú cenu. V tom prípade zvážte podvozok od BC racing - jedného z lídrov v oblasti “coilover” riešení. Výborná kvalita za výnimočnú cenu.

Podvozok Ta-technix pre MINI

Ak rozpočet nepusti, sny o športovom podvozku pre vaše vozidlo MINI nemusia ostať iba snami. Skúste TA-Technix, ktoré sú vstupom do sveta športových podvozkov.