Športový podvozok pre LEXUS


Výškovo nastaviteľný podvozok KW pre LEXUS

KW je určite najprestížnejšou značkou v našom portfóliu pre LEXUS. Ponúka všestranný sortiment rozdelený do produktových skupín “Street Comfort”, “Street Performance” a Track Performance”. Určite si vyberiete ten spravny podvozok pre vaše auto a účel.

Výškovo nastaviteľný podvozok ST pre LEXUS

Nemecká legenda KW ponúka v skupine aj iné značky. Jednou z nich je ST suspensions. ST suspensions ponúka pre vaše vozidlo LEXUS kvalitu KW za prijateľnú cenu.

Športový podvozok AP pre LEXUS

ap Sportfahrwerke a Brand of KW automotive GmbH je cenovo dostupným riešením podvozku od skupiny KW pre vaše vozidlo LEXUS. Ak je váš rozpočet limitovaný a chcete podvozok od skupiny KW, ap Sportfahrwerke určite stojí za zváženie.

Výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing pre LEXUS

Hľadáte nastaviteľný športový podvozok pre vaše vozidlo LEXUS za prijateľnú cenu. V tom prípade zvážte podvozok od BC racing - jedného z lídrov v oblasti “coilover” riešení. Výborná kvalita za výnimočnú cenu.

Podvozok Ta-technix pre LEXUS

Ak rozpočet nepusti, sny o športovom podvozku pre vaše vozidlo LEXUS nemusia ostať iba snami. Skúste TA-Technix, ktoré sú vstupom do sveta športových podvozkov.