Športový podvozok pre DODGE


Výškovo nastaviteľný podvozok KW pre DODGE

KW je nemeckou legendou v oblasti tuningu áut. Ponúka vám podvozky pre DODGE v tej najvyššej kvalite. Z širokého portfólia produktov, rozdelených do skupín “Street Comfort”, “Street Performance” a Track Performance” si určite vyberiete ten správny podvozok pre vaše auto.

Výškovo nastaviteľný podvozok ST pre DODGE

ST suspensions je nemecký výrobca patriaci do skupiny KW - nemeckej legendy v oblasti tuningu áut. Nerezové púzdra nahradila oceľ ale kvalita KW ostáva zachovaná. Z nášho sortimentu nadstaviteľných podvozkov ST suspensions si pre vaše vozidlo DODGE, určite vyberiete ten pravý. KW kvalita za prijateľnú cenu.

Športový podvozok AP pre DODGE

ap Sportfahrwerke a Brand of KW automotive GmbH je cenovo dostupným riešením podvozku od skupiny KW pre vaše vozidlo DODGE. Ak je váš rozpočet limitovaný a chcete podvozok od skupiny KW, ap Sportfahrwerke určite stojí za zváženie.

Výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing pre DODGE

Hľadáte nastaviteľný športový podvozok pre vaše vozidlo DODGE za prijateľnú cenu. V tom prípade zvážte podvozok od BC racing - jedného z lídrov v oblasti “coilover” riešení. Výborná kvalita za výnimočnú cenu.

Podvozok Ta-technix pre DODGE

Ak rozpočet nepusti, sny o športovom podvozku pre vaše vozidlo DODGE nemusia ostať iba snami. Skúste TA-Technix, ktoré sú vstupom do sveta športových podvozkov.