Športový podvozok pre SKODA


Výškovo nastaviteľný podvozok KW pre SKODA

KW je určite najprestížnejšou značkou v našom portfóliu pre SKODA. Ponúka všestranný sortiment rozdelený do produktových skupín “Street Comfort”, “Street Performance” a Track Performance”. Určite si vyberiete ten spravny podvozok pre vaše auto a účel.

Výškovo nastaviteľný podvozok ST pre SKODA

ST suspensions je nemecký výrobca patriaci do skupiny KW - nemeckej legendy v oblasti tuningu áut. Nerezové púzdra nahradila oceľ ale kvalita KW ostáva zachovaná. Z nášho sortimentu nadstaviteľných podvozkov ST suspensions si pre vaše vozidlo SKODA, určite vyberiete ten pravý. KW kvalita za prijateľnú cenu.

Športový podvozok AP pre SKODA

ap Sportfahrwerke a Brand of KW automotive GmbH je cenovo dostupným riešením podvozku od skupiny KW pre vaše vozidlo SKODA. Ak je váš rozpočet limitovaný a chcete podvozok od skupiny KW, ap Sportfahrwerke určite stojí za zváženie.

Výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing pre SKODA

Hľadáte nastaviteľný športový podvozok pre vaše vozidlo SKODA za prijateľnú cenu. V tom prípade zvážte podvozok od BC racing - jedného z lídrov v oblasti “coilover” riešení. Výborná kvalita za výnimočnú cenu.

Podvozok Ta-technix pre SKODA

Ak rozpočet nepusti, sny o športovom podvozku pre vaše vozidlo SKODA nemusia ostať iba snami. Skúste TA-Technix, ktoré sú vstupom do sveta športových podvozkov.