Športový podvozok pre VOLKSWAGEN


Výškovo nastaviteľný podvozok KW pre VOLKSWAGEN

KW je nemeckou legendou v oblasti tuningu áut. Ponúka vám podvozky pre VOLKSWAGEN v tej najvyššej kvalite. Z širokého portfólia produktov, rozdelených do skupín “Street Comfort”, “Street Performance” a Track Performance” si určite vyberiete ten správny podvozok pre vaše auto.

Výškovo nastaviteľný podvozok ST pre VOLKSWAGEN

ST suspensions je nemecký výrobca patriaci do skupiny KW - nemeckej legendy v oblasti tuningu áut. Nerezové púzdra nahradila oceľ ale kvalita KW ostáva zachovaná. Z nášho sortimentu nadstaviteľných podvozkov ST suspensions si pre vaše vozidlo VOLKSWAGEN, určite vyberiete ten pravý. KW kvalita za prijateľnú cenu.

Športový podvozok AP pre VOLKSWAGEN

Chcete pre vaše vozidlo VOLKSWAGEN športový podvozok s kvalitou od skupiny KW, ale rozpočet je limitovaný. V tom prípade zvážte značku “ap Sportfahrwerke a Brand of KW automotive GmbH”. ap Sportfahrwerke sú cenovo dostupné športové podvozky od skupiny KW.

Výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing pre VOLKSWAGEN

Nastaviteľné podvozky výbornej kvality za výnimočnú cenu, to je BC racing. Ak uvažujete o nastaviteľnom podvozku pre vaše vozidl VOLKSWAGEN , BC Racing by ste mali určite zvážiť.

Podvozok Ta-technix pre VOLKSWAGEN

Podvozky TA-Technix sú skvelým vstupom do sveta športových podvozkov pre vaše vozidlo VOLKSWAGEN. Najmä ak je rozpočet skutočne limitovaný.