Športový podvozok pre MASERATI


Výškovo nastaviteľný podvozok KW pre MASERATI

KW je určite najprestížnejšou značkou v našom portfóliu pre MASERATI. Ponúka všestranný sortiment rozdelený do produktových skupín “Street Comfort”, “Street Performance” a Track Performance”. Určite si vyberiete ten spravny podvozok pre vaše auto a účel.

Výškovo nastaviteľný podvozok ST pre MASERATI

Nemecká legenda KW ponúka v skupine aj iné značky. Jednou z nich je ST suspensions. ST suspensions ponúka pre vaše vozidlo MASERATI kvalitu KW za prijateľnú cenu.

Športový podvozok AP pre MASERATI

Chcete pre vaše vozidlo MASERATI športový podvozok s kvalitou od skupiny KW, ale rozpočet je limitovaný. V tom prípade zvážte značku “ap Sportfahrwerke a Brand of KW automotive GmbH”. ap Sportfahrwerke sú cenovo dostupné športové podvozky od skupiny KW.

Výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok BC racing pre MASERATI

Hľadáte nastaviteľný športový podvozok pre vaše vozidlo MASERATI za prijateľnú cenu. V tom prípade zvážte podvozok od BC racing - jedného z lídrov v oblasti “coilover” riešení. Výborná kvalita za výnimočnú cenu.

Podvozok Ta-technix pre MASERATI

Ak rozpočet nepusti, sny o športovom podvozku pre vaše vozidlo MASERATI nemusia ostať iba snami. Skúste TA-Technix, ktoré sú vstupom do sveta športových podvozkov.