Športový podvozok pre Dodge Caliber (07-12)

TEst

 • Cena
  € -
 • Výrobca
  0
  0
  0
 • Zníženie
  0
 • Typ tovaru
  0
  0
-

ST X DODGE Caliber; (PK)

1 134€

Bez DPH: 945€

KW V1 DODGE Caliber

1 242€

Bez DPH: 1 035€


Športové pružiny AP pre Dodge Caliber (07-12)

Nemecký výrobca AP Sportfarhwerke je dcérska spoločnosť KW Suspensions. Znížené pružiny AP na Dodge Caliber (07-12) sú ideálnym kompromisom medzi zachovaním komfortu a zlepšením jazdných vlastností. Najčastejšie zníženie je 40/20mm pre prednú a zadnú nápravu.

Nastaviteľný podvozok KW na Dodge Caliber (07-12)

KW suspensions je legendárna nemecká spoločnosť ktorá dodáva podvozky do prvovýroby či do nemeckej DTM alebo iných závodných súťaží. Nastaviteľný podvozok KW na Dodge Caliber (07-12) je ideálnou voľbou pre zákazníka ktorý požaduje maximálnu kvalitu. Nerezové telo tlmiča poskytuje prvotriednu kvalitu spracovania. Vyrábajú sa vo viacerých variantoch: Variant 1, Variant 2, Variant 3, Street Comfort, Clubsport a iné.

Nastaviteľný podvozok ST na Dodge Caliber (07-12)

ST suspensions je dcérska spoločnosť KW. Nastaviteľný podvozok ST na Dodge Caliber (07-12) je vlastne podvozok kw s telom tlmiča z galvanizovanej oceľe miesto nereze. podvozok st x - je výškovo nastaviteľný ako kw variant 1 podvozok st xa je výškovo a tuhostne nastaviteľný ako kw variant 2 a st xta je verzia xa, ktoré obsahuje aj nastaviteľné uloženia tlmičov.

Notice: Undefined variable: smartSupp in /data/web/sportovy-podvozok.sk/web/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/common/footer.tpl on line 54