Športový podvozok pre Fiat Bravo Brava (95-14)

TEst

 • Cena
  € -
 • Výrobca
  0
  0
  0
  0
 • Zníženie
  0
 • Typ tovaru
  0
  0
-

Športové pružiny AP pre Fiat Bravo Brava (95-14)

Nemecký výrobca AP Sportfarhwerke je dcérska spoločnosť KW Suspensions. Znížené pružiny AP na Fiat Bravo Brava (95-14) sú ideálnym kompromisom medzi zachovaním komfortu a zlepšením jazdných vlastností. Najčastejšie zníženie je 40/20mm pre prednú a zadnú nápravu.

Športový podvozok AP pre Fiat Bravo Brava (95-14)

Nemecký výrobca AP Sportfarhwerke je dcérska spoločnosť KW Suspensions. Nastaviteľný podvozok ap pre Fiat Bravo Brava (95-14) je najlepšia voľba pre tých, ktorý preferujú kvalitu spracovania a možnosť nastaviť si výšku vozidla. pre niektoré vozidlá je možnosť aj výberu variantu s pevným zníženým. spoločnosť ap je predstaviť strednej triedy podvozkov.

Nastaviteľný podvozok KW na Fiat Bravo Brava (95-14)

KW suspensions je legendárna nemecká spoločnosť ktorá dodáva podvozky do prvovýroby či do nemeckej DTM alebo iných závodných súťaží. Nastaviteľný podvozok KW na Fiat Bravo Brava (95-14) je ideálnou voľbou pre zákazníka ktorý požaduje maximálnu kvalitu. Nerezové telo tlmiča poskytuje prvotriednu kvalitu spracovania. Vyrábajú sa vo viacerých variantoch: Variant 1, Variant 2, Variant 3, Street Comfort, Clubsport a iné.

Nastaviteľný podvozok ST na Fiat Bravo Brava (95-14)

ST suspensions je dcérska spoločnosť KW. Nastaviteľný podvozok ST na Fiat Bravo Brava (95-14) je vlastne podvozok kw s telom tlmiča z galvanizovanej oceľe miesto nereze. podvozok st x - je výškovo nastaviteľný ako kw variant 1 podvozok st xa je výškovo a tuhostne nastaviteľný ako kw variant 2 a st xta je verzia xa, ktoré obsahuje aj nastaviteľné uloženia tlmičov.

Notice: Undefined variable: smartSupp in /data/web/sportovy-podvozok.sk/web/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/common/footer.tpl on line 54