Športový podvozok pre Peugeot 205

TEst

 • Cena
  € -
 • Výrobca
  0
  0
  0
  0
  0
 • Zníženie
  0
 • Typ tovaru
  0
  0
  0
-

Športové pružiny AP pre Peugeot 205

Nemecký výrobca AP Sportfarhwerke je dcérska spoločnosť KW Suspensions. Znížené pružiny AP na Peugeot 205 sú ideálnym kompromisom medzi zachovaním komfortu a zlepšením jazdných vlastností. Najčastejšie zníženie je 40/20mm pre prednú a zadnú nápravu.

Športový podvozok AP pre Peugeot 205

Nemecký výrobca AP Sportfarhwerke je dcérska spoločnosť KW Suspensions. Nastaviteľný podvozok ap pre Peugeot 205 je najlepšia voľba pre tých, ktorý preferujú kvalitu spracovania a možnosť nastaviť si výšku vozidla. pre niektoré vozidlá je možnosť aj výberu variantu s pevným zníženým. spoločnosť ap je predstaviť strednej triedy podvozkov.

Nastaviteľný podvozok KW na Peugeot 205

KW suspensions je legendárna nemecká spoločnosť ktorá dodáva podvozky do prvovýroby či do nemeckej DTM alebo iných závodných súťaží. Nastaviteľný podvozok KW na Peugeot 205 je ideálnou voľbou pre zákazníka ktorý požaduje maximálnu kvalitu. Nerezové telo tlmiča poskytuje prvotriednu kvalitu spracovania. Vyrábajú sa vo viacerých variantoch: Variant 1, Variant 2, Variant 3, Street Comfort, Clubsport a iné.

Nastaviteľný podvozok ST na Peugeot 205

ST suspensions je dcérska spoločnosť KW. Nastaviteľný podvozok ST na Peugeot 205 je vlastne podvozok kw s telom tlmiča z galvanizovanej oceľe miesto nereze. podvozok st x - je výškovo nastaviteľný ako kw variant 1 podvozok st xa je výškovo a tuhostne nastaviteľný ako kw variant 2 a st xta je verzia xa, ktoré obsahuje aj nastaviteľné uloženia tlmičov.

Notice: Undefined variable: smartSupp in /data/web/sportovy-podvozok.sk/web/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/common/footer.tpl on line 54