Športový podvozok pre Peugeot 306

TEst

 • Cena
  € -
 • Výrobca
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Zníženie
  0
 • Typ tovaru
  0
  0
-

Športové pružiny AP pre Peugeot 306

Nemecký výrobca AP Sportfarhwerke je dcérska spoločnosť KW Suspensions. Znížené pružiny AP na Peugeot 306 sú ideálnym kompromisom medzi zachovaním komfortu a zlepšením jazdných vlastností. Najčastejšie zníženie je 40/20mm pre prednú a zadnú nápravu.

Športový podvozok AP pre Peugeot 306

Nemecký výrobca AP Sportfarhwerke je dcérska spoločnosť KW Suspensions. Nastaviteľný podvozok ap pre Peugeot 306 je najlepšia voľba pre tých, ktorý preferujú kvalitu spracovania a možnosť nastaviť si výšku vozidla. pre niektoré vozidlá je možnosť aj výberu variantu s pevným zníženým. spoločnosť ap je predstaviť strednej triedy podvozkov.

Nastaviteľný podvozok BC Racing na Peugeot 306

Všetky podvozky BC racing sú výškovo a tuhostne nastaviteľné. Závodný podvozok BC Racing na Peugeot 306 preferuje väčšina naších klientov pre svoje projekty na autoslalom, drift alebo okruhové jazdenie. Podľa typu vozidla je často možnosť nastavovať aj odklon. Drahšie verzie umožňujú nastaviť zvlášť odskon a zvlášť kompresiu. Niektoré verzie obsahujú aj Upside-Down tlmiče.

Nastaviteľný podvozok KW na Peugeot 306

KW suspensions je legendárna nemecká spoločnosť ktorá dodáva podvozky do prvovýroby či do nemeckej DTM alebo iných závodných súťaží. Nastaviteľný podvozok KW na Peugeot 306 je ideálnou voľbou pre zákazníka ktorý požaduje maximálnu kvalitu. Nerezové telo tlmiča poskytuje prvotriednu kvalitu spracovania. Vyrábajú sa vo viacerých variantoch: Variant 1, Variant 2, Variant 3, Street Comfort, Clubsport a iné.

Nastaviteľný podvozok ST na Peugeot 306

ST suspensions je dcérska spoločnosť KW. Nastaviteľný podvozok ST na Peugeot 306 je vlastne podvozok kw s telom tlmiča z galvanizovanej oceľe miesto nereze. podvozok st x - je výškovo nastaviteľný ako kw variant 1 podvozok st xa je výškovo a tuhostne nastaviteľný ako kw variant 2 a st xta je verzia xa, ktoré obsahuje aj nastaviteľné uloženia tlmičov.