Športový podvozok pre Peugeot 308

TEst

 • Cena
  € -
 • Výrobca
  0
  0
  0
 • Typ tovaru
  0
-

Nastaviteľný podvozok BC Racing na Peugeot 308

Všetky podvozky BC racing sú výškovo a tuhostne nastaviteľné. Závodný podvozok BC Racing na Peugeot 308 preferuje väčšina naších klientov pre svoje projekty na autoslalom, drift alebo okruhové jazdenie. Podľa typu vozidla je často možnosť nastavovať aj odklon. Drahšie verzie umožňujú nastaviť zvlášť odskon a zvlášť kompresiu. Niektoré verzie obsahujú aj Upside-Down tlmiče.

Nastaviteľný podvozok KW na Peugeot 308

KW suspensions je legendárna nemecká spoločnosť ktorá dodáva podvozky do prvovýroby či do nemeckej DTM alebo iných závodných súťaží. Nastaviteľný podvozok KW na Peugeot 308 je ideálnou voľbou pre zákazníka ktorý požaduje maximálnu kvalitu. Nerezové telo tlmiča poskytuje prvotriednu kvalitu spracovania. Vyrábajú sa vo viacerých variantoch: Variant 1, Variant 2, Variant 3, Street Comfort, Clubsport a iné.

Nastaviteľný podvozok ST na Peugeot 308

ST suspensions je dcérska spoločnosť KW. Nastaviteľný podvozok ST na Peugeot 308 je vlastne podvozok kw s telom tlmiča z galvanizovanej oceľe miesto nereze. podvozok st x - je výškovo nastaviteľný ako kw variant 1 podvozok st xa je výškovo a tuhostne nastaviteľný ako kw variant 2 a st xta je verzia xa, ktoré obsahuje aj nastaviteľné uloženia tlmičov.