Športový podvozok pre Porsche Caymam (987)

TEst

 • Cena
  € -
 • Výrobca
  0
  0
  0
 • Typ tovaru
  0
-

Nastaviteľný podvozok BC Racing na Porsche Caymam (987)

Všetky podvozky BC racing sú výškovo a tuhostne nastaviteľné. Závodný podvozok BC Racing na Porsche Caymam (987) preferuje väčšina naších klientov pre svoje projekty na autoslalom, drift alebo okruhové jazdenie. Podľa typu vozidla je často možnosť nastavovať aj odklon. Drahšie verzie umožňujú nastaviť zvlášť odskon a zvlášť kompresiu. Niektoré verzie obsahujú aj Upside-Down tlmiče.

Nastaviteľný podvozok KW na Porsche Caymam (987)

KW suspensions je legendárna nemecká spoločnosť ktorá dodáva podvozky do prvovýroby či do nemeckej DTM alebo iných závodných súťaží. Nastaviteľný podvozok KW na Porsche Caymam (987) je ideálnou voľbou pre zákazníka ktorý požaduje maximálnu kvalitu. Nerezové telo tlmiča poskytuje prvotriednu kvalitu spracovania. Vyrábajú sa vo viacerých variantoch: Variant 1, Variant 2, Variant 3, Street Comfort, Clubsport a iné.

Nastaviteľný podvozok ST na Porsche Caymam (987)

ST suspensions je dcérska spoločnosť KW. Nastaviteľný podvozok ST na Porsche Caymam (987) je vlastne podvozok kw s telom tlmiča z galvanizovanej oceľe miesto nereze. podvozok st x - je výškovo nastaviteľný ako kw variant 1 podvozok st xa je výškovo a tuhostne nastaviteľný ako kw variant 2 a st xta je verzia xa, ktoré obsahuje aj nastaviteľné uloženia tlmičov.