Športový podvozok pre Toyota Celica T230

TEst

 • Cena
  € -
 • Výrobca
  0
  0
  0
 • Zníženie
  0
 • Typ tovaru
  0
  0
-

Športové pružiny AP pre Toyota Celica T230

Nemecký výrobca AP Sportfarhwerke je dcérska spoločnosť KW Suspensions. Znížené pružiny AP na Toyota Celica T230 sú ideálnym kompromisom medzi zachovaním komfortu a zlepšením jazdných vlastností. Najčastejšie zníženie je 40/20mm pre prednú a zadnú nápravu.

Nastaviteľný podvozok BC Racing na Toyota Celica T230

Všetky podvozky BC racing sú výškovo a tuhostne nastaviteľné. Závodný podvozok BC Racing na Toyota Celica T230 preferuje väčšina naších klientov pre svoje projekty na autoslalom, drift alebo okruhové jazdenie. Podľa typu vozidla je často možnosť nastavovať aj odklon. Drahšie verzie umožňujú nastaviť zvlášť odskon a zvlášť kompresiu. Niektoré verzie obsahujú aj Upside-Down tlmiče.

Nastaviteľný podvozok KW na Toyota Celica T230

KW suspensions je legendárna nemecká spoločnosť ktorá dodáva podvozky do prvovýroby či do nemeckej DTM alebo iných závodných súťaží. Nastaviteľný podvozok KW na Toyota Celica T230 je ideálnou voľbou pre zákazníka ktorý požaduje maximálnu kvalitu. Nerezové telo tlmiča poskytuje prvotriednu kvalitu spracovania. Vyrábajú sa vo viacerých variantoch: Variant 1, Variant 2, Variant 3, Street Comfort, Clubsport a iné.

Notice: Undefined variable: smartSupp in /data/web/sportovy-podvozok.sk/web/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/common/footer.tpl on line 54