Športový podvozok pre VW Golf 1, Jetta (97-83)

TEst

 • Cena
  € -
 • Výrobca
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Zníženie
  0
 • Typ tovaru
  0
  0
  0
  0
-

Športové pružiny AP pre VW Golf 1, Jetta (97-83)

Nemecký výrobca AP Sportfarhwerke je dcérska spoločnosť KW Suspensions. Znížené pružiny AP na VW Golf 1, Jetta (97-83) sú ideálnym kompromisom medzi zachovaním komfortu a zlepšením jazdných vlastností. Najčastejšie zníženie je 40/20mm pre prednú a zadnú nápravu.

Športový podvozok AP pre VW Golf 1, Jetta (97-83)

Nemecký výrobca AP Sportfarhwerke je dcérska spoločnosť KW Suspensions. Nastaviteľný podvozok ap pre VW Golf 1, Jetta (97-83) je najlepšia voľba pre tých, ktorý preferujú kvalitu spracovania a možnosť nastaviť si výšku vozidla. pre niektoré vozidlá je možnosť aj výberu variantu s pevným zníženým. spoločnosť ap je predstaviť strednej triedy podvozkov.

Nastaviteľný podvozok BC Racing na VW Golf 1, Jetta (97-83)

Všetky podvozky BC racing sú výškovo a tuhostne nastaviteľné. Závodný podvozok BC Racing na VW Golf 1, Jetta (97-83) preferuje väčšina naších klientov pre svoje projekty na autoslalom, drift alebo okruhové jazdenie. Podľa typu vozidla je často možnosť nastavovať aj odklon. Drahšie verzie umožňujú nastaviť zvlášť odskon a zvlášť kompresiu. Niektoré verzie obsahujú aj Upside-Down tlmiče.

Nastaviteľný podvozok KW na VW Golf 1, Jetta (97-83)

KW suspensions je legendárna nemecká spoločnosť ktorá dodáva podvozky do prvovýroby či do nemeckej DTM alebo iných závodných súťaží. Nastaviteľný podvozok KW na VW Golf 1, Jetta (97-83) je ideálnou voľbou pre zákazníka ktorý požaduje maximálnu kvalitu. Nerezové telo tlmiča poskytuje prvotriednu kvalitu spracovania. Vyrábajú sa vo viacerých variantoch: Variant 1, Variant 2, Variant 3, Street Comfort, Clubsport a iné.

Nastaviteľný podvozok ST na VW Golf 1, Jetta (97-83)

ST suspensions je dcérska spoločnosť KW. Nastaviteľný podvozok ST na VW Golf 1, Jetta (97-83) je vlastne podvozok kw s telom tlmiča z galvanizovanej oceľe miesto nereze. podvozok st x - je výškovo nastaviteľný ako kw variant 1 podvozok st xa je výškovo a tuhostne nastaviteľný ako kw variant 2 a st xta je verzia xa, ktoré obsahuje aj nastaviteľné uloženia tlmičov.

Podvozok Ta-technix na VW Golf 1, Jetta (97-83)

Ta-technix je výrobca asi najpredávanejších výškovo nastaviteľných podvozkov na Slovensku. Podvozok Ta technix pre VW Golf 1, Jetta (97-83) je najpopulárnejší variant na slovenskej tuningovej scéne - hlavne vďaka veľmi prijatelnej cene. Ak potrebujes znížiť auto, zmenšiť wheel gap, nahodiť stance a ešte ušetriť peniaze na kolesé či iné úpravy, je Ta technix jasná voľba