Športový podvozok pre VW Tiguan II AD BW (16-xx)

TEst

 • Cena
  € -
 • Výrobca
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Typ tovaru
  0
  0
  0
  0
-
2 - 3 prac. dni
Sada predných uložení SACHS na VW Tiguan

BC Racing BR RS VW TIGUAN 16+

1 199€

Bez DPH: 999€

BC Racing BR RA VW TIGUAN 07-16 5N

1 259€

Bez DPH: 1 049€

KW V3 VOLKSWAGEN Tiguan II (5N)

2 186€

Bez DPH: 1 822€


Športový podvozok AP pre VW Tiguan II AD BW (16-xx)

Nemecký výrobca AP Sportfarhwerke je dcérska spoločnosť KW Suspensions. Nastaviteľný podvozok ap pre VW Tiguan II AD BW (16-xx) je najlepšia voľba pre tých, ktorý preferujú kvalitu spracovania a možnosť nastaviť si výšku vozidla. pre niektoré vozidlá je možnosť aj výberu variantu s pevným zníženým. spoločnosť ap je predstaviť strednej triedy podvozkov.

Nastaviteľný podvozok BC Racing na VW Tiguan II AD BW (16-xx)

Všetky podvozky BC racing sú výškovo a tuhostne nastaviteľné. Závodný podvozok BC Racing na VW Tiguan II AD BW (16-xx) preferuje väčšina naších klientov pre svoje projekty na autoslalom, drift alebo okruhové jazdenie. Podľa typu vozidla je často možnosť nastavovať aj odklon. Drahšie verzie umožňujú nastaviť zvlášť odskon a zvlášť kompresiu. Niektoré verzie obsahujú aj Upside-Down tlmiče.

Nastaviteľný podvozok KW na VW Tiguan II AD BW (16-xx)

KW suspensions je legendárna nemecká spoločnosť ktorá dodáva podvozky do prvovýroby či do nemeckej DTM alebo iných závodných súťaží. Nastaviteľný podvozok KW na VW Tiguan II AD BW (16-xx) je ideálnou voľbou pre zákazníka ktorý požaduje maximálnu kvalitu. Nerezové telo tlmiča poskytuje prvotriednu kvalitu spracovania. Vyrábajú sa vo viacerých variantoch: Variant 1, Variant 2, Variant 3, Street Comfort, Clubsport a iné.

Nastaviteľný podvozok ST na VW Tiguan II AD BW (16-xx)

ST suspensions je dcérska spoločnosť KW. Nastaviteľný podvozok ST na VW Tiguan II AD BW (16-xx) je vlastne podvozok kw s telom tlmiča z galvanizovanej oceľe miesto nereze. podvozok st x - je výškovo nastaviteľný ako kw variant 1 podvozok st xa je výškovo a tuhostne nastaviteľný ako kw variant 2 a st xta je verzia xa, ktoré obsahuje aj nastaviteľné uloženia tlmičov.